HABER

The Division’ı Hafta Sonu Ücretsiz Deneme Fırsatı Şu Anda Başladı

Üç gün boyunca oyunun tam içeriğine erişebilirsiniz.

Bu hafta sonu oynayabileceğiniz farklı bir oyun mu arıyorsunuz? Ubisoft, PC kullanan herkese üç gün boyunca The Division’ı deneme fırsatı sunuyor ve bu ücretsiz bir hafta sonu tanıtım programı olarak adlandırılıyor. Sadece PC için sunulan bu ücretsiz hafta sonu etkinliği 14 Eylül günü başlayıp 17 Eylül günü sona erecek. Aşağıda bu konu ile ilgili detaylara göz atabilirsiniz.

The Division’ın standart ve Gold sürümleri bu hafta sonu promosyonunun bir parçası olarak indirimli şekilde satışa sunulacak ancak indirimin yüzde kaç olacağı ve fiyatlamanın ne olacağı konusunda herhangi bir bilgi aktarılmadı. Eğer oyunun ücretsiz halini oynarsanız ve tam sürümü satın alma kararı alırsanız sizin ilginizi çekebilecek en önemli noktalardan bir tanesi de kaydedeceğiniz tüm ilerlemenin tam sürümde kaldığı yerden devam edecek olmasıdır.

The Division, Mart 2016 tarihinde piyasaya sürüldü. O günden bu gene milyonlarca kayıtlı kullanıcısı oldu ve hala milyonları kazanmaya devam ediyor. Son zamanlarda Ubisoft, oyuna gelecek olan 1.8 AKA “Resistance” isimli güncelleme paketinin bu yılın sonbaharında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ücretsiz dağıtılacak olan bu güncelleme ile ilgili daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Bu yüzden web sitemizi güncel olarak takip etmeyi unutmayın!

The Division Ücretsiz Hafta Sonu Promosyon Detayları:

  • Başlangıç: 14 Eylül, Türkiye Saati ile 20:00
  • Bitiş: 18 Eylül, Türkiye Saati ile 00:00 – 17 Eylül ile 18 Eylül’ü birbirine bağlayan gece yarısına denk geliyor.

Neler Erişilebilir Olacak?

  • Ubisoft, oyuncuların “oyunun temel içeriğinin tamamına erişeceğini” ancak “genişleme içeriklerine erişemeyeceğini” bildirdi.

Ön Yükleme Detayı:

  • Oyunu şu anda PC üzerinde yer alan Uplay uygulaması üzerinden indirmeye başlayabilir ve başlangıç tarihinde oyuna erişebilirsiniz. Ayrıca, oyunu Steam üzerinden de ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ancak Steam üzerinden deneme sürümüne ulaşmak istediğinizde de Uplay hesabına ihtiyaç duyacaksınız.
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı