Haberler

The Division 2’nin İlk Raidi Bu Ay Geliyor

The Division 2’nin büyük güncellemesi çıktı ve daha zorlu bir mod, yeni World Tier, haftalık istilalar, yeni silahlar ve teçhizatlar ekledi. İlk baskın ise bu ayın sonunda oyuna gelecek.

The Division 2’nin ilk baskını Dark Hours Operasyonu 25 Nisan’da gelecek. Tüm zorlukların en zoru olarak nitelendirilen ve en deneyimli ajanların ekip çalışmasını test edeceği sekiz kişilik baskın olacak. Ubisoft, oyuna yeni bir Specialization ekleyecek. Ancak bunun ne olduğu ve ne zaman geleceğine dair açıklama yapılmadı.

Cuma günü gelen yeni güncelleme Tidal Basin, ilk ücretsiz içerik Invasion: Battle for D.C’yi getirdi. Ayrıca Black Tusk’ın ele geçirdiği yeni bir sığınak getirdi. Güncelleme, kolay indiremeyeceğiniz en güçlü düşmanların bazılarını ekledi. Sığınağı tamamlayan oyuncular, World Tier 5’e yükselecek ve oyuncuların 450-500 aralığında teçhizat puanı toplamalarını sağlayacak. World Tier 5’e ulaştığınızda, Black Tusk örgütü ile çatışmaya gireceksiniz. Bu görevler daha zordur ve bunları tamamlamak daha iyi ödüller ve teçhizat kazandıracak.

Ayrıca oyunu daha zorlaştıran yeni Heroic zorluk ayarı ekliyor. İki yeni Exotic silah Pestilence ve Nemesis ile birlikte yeni donanım setleri True Patriot, Hardwired ve Ongoing Directive güncellemeyle The Division 2’ye geldi. Ayrıca yeni PvP haritası Fort McNair gelirken, Invasion Apparel Event ile edinilecek birçok kozmetik ürün var.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top