HABER

The Darkness II, Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Efsane birinci şahıs nişancı oyunu, şimdi Humble Bundle’da ücretsiz.

Digital Extremes’in geliştirip 2K Games’in yayınladığı birinci şahıs nişancı oyunu The Darkness II, 2012 yılında PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformlarına çıkmıştı. Şimdi Humble Bundle’da ücretsiz olarak kodunu alıp Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun Humble Bundle sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Oyunu merak ediyorsanız yukarıda bulunan fragmanını izleyebilirsiniz.

Oyunun kodunu almak için önce bir hesap açmanız gerekiyor. Ardından oyunun sayfasına gidin, daha sonra ”add to cart” bölümüne tıklayın. Açılan sayfaya e-mail adresinizi yazın. Zaten yazılıysa Get it for free! yazısına tıklayın. Ardından e-mail hesabınıza girip gelen Humble Bundle mailine tıklayın. Daha sonra oyun resminin altında yazan ”download now” yazısına tıklayın. Açılan sayfanın en altında iki seçenek sunulacak. ”Reveal your Steam key” yazısına tıklayıp kodu kendiniz için alabilirsiniz. Eğer arkadaşınıza hediye etmek isterseniz ”Gift to a friend” yazısına tıklamanız yeterli .

Reveal your Steam key yazısına tıkladığınızda kod görünecektir. İsterseniz direkt Redeem seçeneğine tıklayıp Steam hesabınızı açarak oyunu ekleyebilirsiniz. Uygulamaya eklemek isterseniz kodu kopyalayıp Steam uygulamasına gelerek sol altta bulunan”Oyun Ekle” yazısına tıklayın. Daha sonra ”Steam’de Ürün Etkinleştir” yazısına tıklayıp şartları kabul edin. Daha sonra Bitir’e tıklayın ve oyunu yükleyin.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı