Dizi & Film

Yeni Terminatör Filminin Çalışma İsmi Belli Oldu

Kara Kader?

Ülkemiz dahil dünyanın dört bir yanında büyük bir hayran kitlesine sahip Terminatör serisine kazandırılacak yeni Terminatör filminin ismi açıklandı.

Deadpool’un yönetmeni Tim Miller’ın yönettiği yeni Terminatör filminin yapımcısı James Cameron, yeni filmin geçici isminin “Terminator: Dark Fate (Terminatör: Kara Kader)” olduğunu Yahoo‘ya açıkladı. Cameron, Terminator: Dark Fate için “şu anda bizim çalışma ünvanımız bu” dedi.

James Cameron, yeni filmin konusunun Terminatör 2: Kıyamet Günü (Judgment Day – 1991) filmine sıfırlayarak, Termiantör 3: Makinelerin Yükselişi (Rise of the Machines – 2003), Terminatör 4: Kurtuluş (Salvation – 2009) ve Terminatör: Genesis’in (Genisys – 2015) devamı olarak karşımıza çıkacağını açıkladı.

Diğer yandan, serinin ilk iki filminde yer alan ve Sarah Connor’ı canlandıran Linda Hamilton, Terminatör: Kara Kader filminde kendine yer buldu.

Son olarak James Cameron, Jimmy Fallon’ın gece yarısı TV programında Connor’ın filmde “ciddi bir iş yapacağını” söyledi.

Terminatör: Kara Kader ya da film tamamlandıktan sonra ismi değişir ise kısacası Terminatör 6, Kasım 2019’da vizyona girecek.

Yeni Terminatör Filminin Çalışma İsmi Belli Oldu
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top