Haberler

Super Smash Bros. Ultimate için Spirits Modu Geliyor

Oyun, yeni mod ve zorluklarla gelecek.

Nintendo Direct’ten Super Smash Bros. Ultimate için birçok haber geldi. Yapılan duyurulardan en dikkat çekeni Spirits moduydu. Bu mod, kendi karakterinizi geliştirmeniz için ”ruhlar” veren özel zorluklar sunuyor.

Her bir savaşçı, istatistikleri yükselten Primary Spirit’i (Ana Ruh) donatıyor. Bazı Ana Ruhlar, Destek Ruhlarını ek becerilerle birlikte donatabilmek için yuvalara sahip olacak. Bazen bir mücadeleyi geçebilmeniz için aşama değişikliklerine veya düşman türlerine göre özel bir yetenekle donatmanız gerekecek. Ayrıca yeni Ruhlar toplamak, onları eğitmek ve hazineyi bulmak amacıyla göreve göndermek için çekirdekleri birleştirebilirsiniz.

Ruhlar acemi, gelişmiş, tek ve efsane gibi dört nadir seviyede gelecek. Ayrıca taş-kağıt-makas gibi üç farklı tipte yetenekleri bulunuyor. Attack, Grab’e karşı güçlüdür. Grab, Shield’e karşı güçlüdür ve Shield, Attack’a karşı güçlüdür. Dengesiz dövüşlerde daha düşük ödüller kazanacaksınız. Bundan dolayı güç dengenizi rakibinize göre ayarlamalısınız.

Super Smash Bros. Ultimate’e oynanabilecek birkaç yeni karakter eklendi. Smash Bros. Ultimate, 7 Aralık’ta piyasaya çıkacak. Oyunun bir paketi, oyun piyasaya çıkmadan bir ay önce yayınlanma tarihinde etkinleştirebileceğiniz bir kodla çıkış yapıyor. Ayrıca pakette Gamecube tarzı kontrolör yer alıyor ve bazı mağazalarda Amiibolar bulunacak.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top