HABER

Super Mega Baseball 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Üst düzey beyzbol oyunu yakında geliyor.

Başlangıçta, 2017 yılında piyasaya sürülmesi planlanan üst düzey (over-the-top) arcade tarzı beyzbol oyunu Super Mega Basball 2, oyunun geliştiricisi Metalhead’in bugün yaptığı duyuruya göre 1 Mayıs’ta piyasaya sürülecek ve PlayStation 4, Xbox One ile PC için 30 dolar (Amerika için) fiyat etiketine sahip olacak.

Metalhead’in kurucu ortağı Scott Drader, Super Mega Baseball 2’nin “beyzbolculara” hitap etmeyi amaçlayan “daha sofistike bir beyzbol simülasyonu” olduğunu açıkladı. Aynı zamanda oyunun geliştiricisi, ilk oyunun tutulmasında büyük rôl oynayan “pick-up-and-play” özelliğinin de korunmasını sağlamayı umuyor.

Ayrıca Drader, “Topluluk geri bildirimleri oyunun tasarım seçimlerindeki kararlarımızı büyük ölçüde etkiledi ve biz, daha fazla değişiklik ve ek içerik üretmeyi planladığımız zaman yine topluluğu dikkatlice dinleyeceğiz.” dedi.

Super Mega Baseball 2, ilk oyunda olduğu gibi karikatür odaklı bir görüntüye sahip olmayacak çünkü, karakter modelleri artık “çok daha gerçekçi bir şekilde” ölçeklendirildi. Oyunun sekiz stadyumu baştan aşağı inşa edilirken, oyuna yepyeni ve oldukça atletik oyuncu animasyonları da eklendi.

Ayrıca, Super Mega Baseball 2 için PC ile Xbox One ve PC ile PlayStation 4 arasında (PlayStation 4 ile Xbox One arasında olmayacak) çapraz oynama imkanı, adanmış sunucular ile sunulacak. Buna ek olarak, PlayStation 4 Pro ile Xbox One X için geliştirilmiş görsel kalitenin de sunulacağını belirtelim.

Son olarak oyunun geliştiricisi Metalhead, oyunun üç adet DLC paketi ile genişleteceğini duyurdu. Bu paketler ile ilgili ayrıntılar henüz paylaşılmadı.

Tüm bunlara ek olarak, Super Mega Baseball 2’nin bir FIFA, PES, NBA veya benzeri oyunlar gibi lisanslı bir oyun olmadığını belirtelim. Bu yüzden, oyunda herhangi bir tanıdık isim bulamayacaksınız.

Super Mega Baseball 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı