HABER

Super Meat Boy, 11 Ocak’ta Nintendo Switch’e Geliyor

Bu klasikleşmiş efsanevi oyunu Ocak ayında Switch konsolunuzda oynayabileceksiniz.

Nintendo Switch, bu yılın Mart ayında piyasaya sürülmesinden bu yana çok beğenilen birinci parti oyunları, taşınabilirliği ve çeşitli bağımsız oyunları oyunculara sunduğu için 2017’de büyük bir isim olmayı başardı. Xbox, PlayStation ve PC platformlarının gölgesinde kalan birçok oyun Nintendo’nun yeni nesil oyuncu konsolunda yeni bir hayat buldu ve bir efsanevi klasik oyun da sadece birkaç hafta içinde bu muhteşem konsol ile geri dönüş yapmayı planlıyor.

Son derece zor bir oyun olan Super Meat Boy, Nintendo Switch için 11 Ocak 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. 2D platform oyunu çıkışını gerçekleştirdiği zaman yeni bir Yarış Modu (Race Mode) ile birlikte gelecek.

 

Mod ile ilgili şu anda resmi bir ayrıntı yok ancak paylaşılan Twitter görseline göz attığımızda ekranın ikiye bölündüğünü ve her iki oyuncunun da mücadele ettiği Yarış Modunda olabildiğince hızlı reaksiyon göstermesi gerektiğini söylemek mümkün. Daha fazla ayrıntı önümüzdeki birkaç hafta içinde resmi olarak sunulacak gibi gözüküyor ancak şu an için oyunun resmi Twiter hesabı tarafından sağlanan ekran görüntüsüne dayanarak elde edebildiğimiz tek şey bu.

Son olarak, Super Meat Boy, 11 Ocak 2018 tarihinde yani yaklaşık 15 gün sonra piyasaya sürülecek olsa da şu an için herhangi bir fiyatlandırma söz konusu değil. Bunun için ve oyunla ilgili diğer tüm ayrıntılar için bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı