Haberler

Şubat’ın Ücretsiz Nintendo Switch Online NES Oyunları Belli Oldu

Switch Online aboneleri için bu ay iki tane daha bedava NES oyunu geliyor. Nintendo, 13 Şubat‘ta Super Mario Bros. 2 ve Kirby’s Adventure oyunlarının kütüphaneye ekleneceğini duyurdu.

Ocak ayında Zelda II: The Adventures of Link ve Blaster Master in North America oyunları ilave edilmişti. Geçtiğimiz ay Japonya’daki oyunculara özel olarak Joy Mech Fight oyunu gelmişti. Bu ay Japonya’ya özgü oyun gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Switch Online aboneleri, Super Mario Bros, Metroid, Donkey Kong ve The Legend of Zelda dahil 20 büyük oyun içeren NES kütüphanesine erişim hakkı kazanıyor. Ocak’ta birkaç başlık kütüphaneye katıldı. Bu ay yukarıda bahsedilen iki oyunu oynayabilmeniz için sadece birkaç gününüz kaldı.

Switch Online’ın bir aylık ücreti 4 dolar, üç aylık ücreti ise 8 dolardır. 12 aylık abonelik için 20 dolar ödemeniz gerekiyor. Sekiz Nintendo hesabını kapsayan bir yıllık Aile Üyeliği almak istiyorsanız, onun da ücreti 35 dolardır. Hiç abone olmadıysanız yedi günlük ücretsiz denemeye kayıt olabilirsiniz.

Switch Online aboneliği, NES kütüphanesine ücretsiz erişim hakkının yanı sıra Super Smash Bros. Ultimate ve Mario Kart 8 Ultimate gibi bazı başlıklar için bulut kaydetme olanağı verir. Ayrıca Switch Online abonelerine özel NES tarzı Switch kumandaları piyasaya çıktı.

Nintendo’nun son mali raporunda açıkladığına göre, Switch Online abonelerinin sayısı 8 milyona ulaştı. Nintendo başkanı, hizmeti genişletmek için çalıştıklarını söylüyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top