HABER

Street Fighter 5 Ken’in Monster Hunter World Etkinliği Başladı

12 Nisan’a kadar her hafta etkinliğe girerek kostümün parçalarını toplayın.

Dövüş oyunu Street Fighter 5’te Monster Hunter etkinliği başladı. Etkinliğe özel gelen Rathalos zırh setini 12 Nisan’a kadar her hafta etkinliğe katılarak tamamlayacaksınız.

Monster Hunter World’de olduğu gibi zırhı tamamlamak için çalışmalısınız. Tümünü tamamlamanız için her parçayı toplamalısınız. Her parça da her hafta dönüşümlü olarak Extra Battle modunda sunulacak. Bu hafta botlar mevcut. Daha sonra eldivenler, göğüs parçası ve son olarak kask gelecek. Bu dört parçayı da tamamladığınızda alternatif kostümün kilidini açmış olacaksınız. Bunların yanında mücadeleye giriş başına 2,500 Fight Money kazanacaksınız. Hepsini tek denemede bitirirseniz toplamda 10,000 Fight Money kazanmış olacaksınız. Bazılarını tekrarlamanız gerekirse bu rakam artabilir.

Bu etkinlik, Ibuki ve R’dan sonra üçüncü ve son Street Fighter 5 etkinliği. Monster Hunter, tek Street Fighter 5’te görülmüyor. Daha önce Horizon: Zero Dawn çıktıktan hemen sonra oyunculara bir kostüm sunmuştu. Yakın zamanda Mega Man geçiş etkinliği için planları bulunuyor. Bir süre sonra Devil May Cry etkinliğinin geleceği duyuruldu. Bu ekstralar oyuncuları ödüllendiriyor ve RPG serisine ilgi duyulmasını sağlıyor. Ayrıca şirket, oyunun reklamını yaparak satışlarını arttırmış oluyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı