Haberler

Stranger Things 3: The Game Tüm Platformlara Geliyor

Uzun süredir beklenen Stranger Things dizisinin 3. sezonu 4 Temmuz’da geliyor. Dizinin hayranları, devam oyununda da 8-bitlik Mike Wheeler ve arkadaşlarına katılabilecekler. Geliştirici BonusXP, dizinin üçüncü sezonuna dayanan oyunda son rötuşları yapıyor. Stranger Things 3: The Game PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve mobil cihazlara 4 Temmuz’da, Netflix’te yeni sezonun yayınlandığı gün çıkacak.

Oyun, dizinin hikayesinden gidiyor. BonusXP, 8-bitlik macera oyunu Stranger Things: The Game’i geliştirdi. Serinin ilk iki bölümü de mobil platformlarda bulunuyor. Oyun, dizinin ana karakterlerini kontrol etmenizi sağlıyor. Her birinde benzersiz yetenekler ve silahlar var. Örneğin, Lucas karakteri dizide olduğu gibi sapanını kullanabiliyor ve Dustin, düşmanları şaşırtmak için puding bardaklarını koyuyor. Yayınlanan kısa fragmanda, 8-bit formdaki Joyce Byers ve Jim Hooper düşman birliğine karşı koyuyor.

Oyunda, hayranların sevebileceği ekstralar olacak. Farklı etkinlikler yer alacak ve oyuncular bunları istedikleri gibi oynayabilecekler. Ayrıca daha uzun deneyim isteyenler için yan görevler olacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top