Dizi & Film

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Stranger Things’in yeni sezon fragmanı sonunda yayınlandı. Popüler Netflix dizisinin 3. sezonu, temmuz ayında yayınlanacak. İkinci sezondan bu yana neredeyse iki yıl geçti ve hayranlar artık yeni bölümler için sabırsızlanıyor.

Fragmanda hikayeye yönelik detaylar bulunmuyor ama karakterleri ve ortamı tanıtıyor. 1985 yaz tatilinde geçecek olan yeni sezonda, çocuklar artık okulda değil, havuzda ve alışveriş merkezinde takılacaklar. Videonun sonunda, büyük yeni yaratık ortaya çıkıyor. Ana oyuncuları Finn Wolfhard (Mike), Noah Schnapp (Will), Millie Bobby Brown (Eleven), Gaten Matarazzo (Dustin), Sadie Sink (Max) ve Caleb McLaughlin (Lucas) yeni sezonda da maceraya devam edecekler. Bunların yanı sıra, Natalia Dyer ile Charlie Heaton, Nancy ve Jonathan rolleriyle geri dönerken, Winona Ryder Will ve Jonathan’ın annesi Joyce’u, David Harbour küçük kasabanın polisi Jim Hopper’ı oynuyor.

Yeni sezonla yeni karakterleri de göreceğiz. Matthew Modine, Ryder, Paul Reiser, Sean Astin yeni sezonda da görünecek. Aktör Cary Elwes, siyasetçi Mayor Kline rolünü oynayacak. 80’ler ünlülerinin çocukları da yeni sezonla diziye katılıyor. Point Break yıldızı Gary Busey’in oğlu Jake Busey, Bruce adında gazeteciyi oynayacak. Uma Thurman ve Ethan Hawke’nin kızları Maya Thurman-Hawke, Robin karakteriyle geliyor.

Netflix dizisi Stranger Things’in üçüncü sezonu, 4 Temmuz 2019‘da ekranlarda olacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top