HABER

Strange Brigade’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Mumyalara karşı bir mücadeleye hazır mısınız?

Oxford merkezli İngiliz bilgisayar oyunu şirketi olan, Sniper Elite serisi ile Gun gibi oyunlarla yakından tanıdığımız ve şimdi de Strange Brigade’le gönülleri feth etmeyi hedefleyen Rebellion stüdyosu, kooperatif nişancı oyunu için resmi çıkış tarihini açıkladı. Hikaye tabanlı kooperatif oyunu ve dört oyunculuğu desteğiyle Strange Brigade, 28 Ağustos tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için Koleksiyoncu (Collector’s) ve Dijital Deluxe sürümleriyle piyasadaki yerini alacak.

Strange Brigade, oyuncuları 1930’lu yılların egzotik ve gizemli bir yapıya sahip Mısır topraklarındaki maceraya götürecek. Strange Brigade ekibi, cehennemden gelen mumyaların ordusunu keşfeder ve onları durdurmak için sahip olunması gereken tek güce sahiptir. Rebellion, oyunun hain tuzaklar, bulmacalar ve canavarlardan oluşan orduların karşınıza çıkacağını söylüyor. Üçüncü şahıs nişancı bakış açısında sahip olacak oyun, dört karakter sunuyor ve bu karakterler; kendine özgü silahlara, taktiklere ve doğaüstü güçlere sahipler. Oyunun hikayesi ile ilgili son fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Şu andan itibaren ön siparişe açılan oyun, Steam‘de 77,00 ₺, PlayStation 4‘te 149,00 ₺ ve Xbox One‘da da 110,00 ₺ fiyat etiketiyle satışta. Ayrıca, eğer oyunu ön sipariş ile satın alırsanız, Secret Service Weapons Pack isimli DLC’ye sahip olabileceksiniz. Bu DLC paketi, The Wilkers & White P19 tabancayı, The Stoudenmire 960 hafif makineli tüfeği ve The Gehrig & Delgane S1 tüfeğini barındırıyor. Ayrıca, oyunun Deluxe sürümünü satın alırsanız, oyuna gelecek olan tüm DLC paketlerine ve sezon geçişine sahip olacaksınız. Rebellion, oyun için yeni hikaye görevleri, karakterler, silahlar, eşyalar ve daha fazlasının geleceğini söylüyor. Bu yüzden, oyunu beğenirseniz Deluxe sürümünü satın almanızda fayda var.

Son olarak, oyunun Koleksiyoncu sürümünün ülkemizde resmi satışı gerçekleştirilecek mi veya ne kadar ücrete sahip olacağı hakkında bir bilgi mevcut değil. Ancak, aşağıdan Koleksiyoncu sürümü içinde mevcut olacak tüm içerikleri görebilirsiniz.

  • Strange Brigade kutulu baskı (sadece PlayStation 4 ve Xbox One için)
  • Çelik kasa (Steelbook case)
  • Secret Service Weapons Pack DLC
  • Zeplin modeli (Airship)
  • 64 sayfalı sanat kitabı
  • Özel bir çanta ve kolluk
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı