HABER

STEELSERIES The Sims 4 Oyuncu Kulaklığı

Merhaba arkadaşlar karşınızda SteelSeries Sims 4 oyuncu kulaklığı var. Bu ışıl ışıl kulaklığa bir de yakından bakalım.

Adından da anlaşılacağı gibi The Sims 4 oyununa özel olarak çıkarıldı. Kulaklığın iki tarafında ”plumbob” şeklinde ışık bulunuyor. Bu ışıklar Sims 4 oyununda sim’inizin duygusal durumuna göre renkli olabiliyor. Mesela sim’iniz ”flirty” ise pembe, ”angry” ise kırmızı yanıyor. Ayrıca ışığın altında bir tane mikrofon açma kapama düğmesi bulunuyor. Mikrofonu ise kulaklığın hemen altındaki küçük bir çıkıntıda gizli.

Oyun dışında kullanımda ise SteelSeries Engine 3 uygulamasına girip ışık rengini zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Oldukça uzun USB uçlu kablosu var. Kafa ağrıtmaması için ” kafaüstü ped ” bulunuyor. Kulak kısmında ve kafaüstünde bulunan süngerler oldukça yumuşak. Bazı kulaklıkların süngerleri öyle sert oluyor ki malesef birkaç dakika bile dayanamaz hale gelebiliyorsunuz.

 

Sims 4 serisinin mouse ve mouse pedi de bulunmakta.

Mikrofonu temiz ses alıyor. Uzatma bölümü var ama kulaklık kısmı dönmüyor. Kulaklığı birkaç ay kullandım ve memnun kaldım. Sadece kablonun çok uzun ve USB uçlu olmasını sevmedim. Gülü seven dikenine de katlanıyor haliyle.

Her neyse şimdi gelelim SteelSeries Engine 3 uygulamasına..

İndirmek için burayı tıklayınız. Şunu belirteyim; uygulamada Türkçe dil yok.

Açılan pencerede Sims 4 bandına tıklıyoruz. Karşımıza renk ayarlama bölümü çıkıyor. Buradan da ışığımızın rengini belirliyoruz. Daha sonra ”save” bölümüne tıklayıp kaydediyoruz. Programı kapatsanız da ışık sönmüyor.

(Bu arada isterseniz uygulamada yer alan Illumination Effect bölümünden ”Disable ilumination”a tıklayarak ışıkları kapatabilirsiniz.)

 

 

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı