HABER

Steam’de Witcher 3, Mount & Blade ve Daha Fazla Oyunun Fiyatı Düştü

Witcher serisini henüz almadıysan Steam sana fırsat sunuyor.

Her zaman olduğu gibi Steam’de yine indirimler var. Bu kez birçok başlığın arasında Witcher serisi ve paketleri, aynı şekilde Mount & Blade ve paketleri dikkat çekiyor. Eğer yeni oyunlara başlamak istiyorsanız ve Witcher’ı henüz keşfedemediyseniz, bu paketleri topluca alarak Witcher’ın muhteşem dünyasına keşfe çıkabilirsiniz. Gelişen karakterlerin, ilişkilerin ve fantastik dünyanın bulunduğu bu seri, sizi içine çekecektir. Karanlık bir fantezi dünyada geçen seri, Rivialı Geralt adındaki kiralık bir canavar avcısını konu alıyor.

İlk oyun 11 yıl önce çıkmıştı. Oyun, Leh yazar Andrzej Sapkowski’nin aynı ismi taşıyan roman serisi üzerine dayalıdır.  Polonyalı geliştirici CD Projekt, herkes için bir dönüm noktası olacak oyunu tasarladı. The Witcher: Enhanced Edition, Steam’de % 85 indirime girerek 18 TL yerine 2,70 TL’ye satılıyor. Devamı olan The Witcher 2: Assassins of Kings de 2011 yılında çıktı. The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition şimdi % 85 indirimle 31 TL yerine 4,65 TL’den satılmakta.

Son olarak 2015 yılında çarpıcı bir oyun geldi. The Witcher 3: Wild Hunt, incelemelerde tam puan aldı ve satışlarda da başarıya ulaştı. Ana oyunla birlikte Blood and Wine ile Hearts of Stone DLC paketlerini içeren The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition‘ı % 60 indirimle 74,99 TL yerine 29,99 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Eğer ana oyuna sahipseniz, DLC ihtiyacınız varsa Blood and Wine’ı 39,99 TL yerine 19,99 TL, Hearts of Stone‘u ise 19,99 TL yerine 9,99 TL ödeyerek yarı fiyatına alabilirsiniz.

Eğer Witcher dışında başka oyun arıyorsanız, diğer popüler oyunlara da göz atabilirsiniz. Örneğin; Plague Inc: Evolved 9,60 TL, Mount and Blade 5,09 TL, Farm Manager 2018 ise 27,20 TL oldu.

Tüm indirimlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı