Haberler

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimi Başladı!

Daha uygun fiyata oyun alabileceğiniz Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri dün başladı. İndirimler, 11 Şubat 21:00’e kadar geçerli olacak. Eğer 60 TL üstü alışveriş yaparsanız, 10 TL indirim kazanacaksınız. Bunun yanında kırmızı zarfı açarak ilk hediye jetonunuzu alın. Hediye Jeton’lar ekstra indirim, sınırı süreli kozmetik eşya, rozet, arka planlar, ifadeler almanızı sağlıyor.

Daha fazla jeton alabilmeniz için Ay Takvimi Yeni Yıl Satışları’ndan alışveriş yapmanız gerekiyor. Her harcadığınız para veya arkadaşınıza yolladığınız hediye karşılığında jetonlar alacaksınız. Jetonları 12 Şubat’a kadar kullanabilirsiniz. Jetonlarla takas edebileceğiniz üç farklı ödül türü vardır. En pahalıları Premium ödülleridir. En ucuz Premium ödülü 2,000 jetondur ve Steam profiliniz için sınırlı süreli bir rozet alırsınız. 4,000 jeton ödeyerek Lunar New Year için profilinizi altın yapabilirsiniz. 12,000 jeton ödeyerek altın profilinizi gelecek aya kadar uzatabilirsiniz. 5,000 jeton ödeyerek, indirim sırasında veya daha sonrasında yapacağınız Steam alışverişiniz için indirim kazanırsınız.

Ödül kabininde açabileceğiniz küçük ödüller de bulunuyor. Şimdi her biri 1,000 jeton olan Courtyard, Market ve Firecrackers arka planlarını alabilirsiniz. 100 jeton karşılığında Domuz Yılı’na özel sunulan sohbette kullanabileceğiniz 12 farklı ifadeyi alabilirsiniz.

İndirimlerde öne çıkanlar;

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top