HABER

State Of Decay 2’nin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Açık dünya zombi oyunu mayıs ayında geliyor.

Microsoft, zombi hayatta kalma oyunu State Of Decay 2’nin çıkış tarihini ve fiyatını duyurdu. Oyun, 22 Mayıs’ta PC ve Xbox One platformlarında satışa çıkacak. Eğer şimdi ön sipariş vermek isterseniz State Of Decay 2: Ultimate sürümüne 150 ₺ ödemeniz gerekiyor.

Ön sipariş fiyatı 150 ₺ iken oyunun standart sürümü 30 $ olacak. Bu da yaklaşık olarak 120 ₺ demek. Oyuncular, State of Decay 2 çıkmadan birkaç gün önce 18 Mayıs’ta oyuna erişebilecekler. Ayrıca oyun, State of Decay: Year One Survival Edition’ın Xbox One kopyasını ve gelecek olan Independence ile Daybreak DLC paketlerini içerecek. Microsoft, her iki baskıyı ön siparişle alan oyuncuların özel oyun içi ön sipariş öğeler edineceğini söyledi. Ancak bunun hakkında detaylı açıklama yapmadı.

Microsoft Oyun Pazarlama Genel Müdürü Aaron Greenberg, fiyatın düşük olmasının sebebini şöyle açıkladı;

”Amacımız State Of Decay’in topluluğu ile uzun vadeli bir ilişki kurmak. Bunun yanında franchise ile daha derin deneyimler geliştirmek. Oyunu daha çok kitleye yaymak ve onlara, bu benzersiz oyunu deneyimleme imkanı vermek istiyoruz.”

Bu yıl gelecek olan özel Xbox One oyunu Sea of Thieves ile aynı gün Xbox Game Pass servisine eklenecek. Böylece Game Pass aboneleri oyunu 22 Mayıs’ta ücretsiz oynama imkanı bulacak.

State Of Decay 2, Sea of Thieves gibi bu yıl heyecanla beklenen özel Xbox One oyunlarından biri. İlk oyun 2013’te Xbox 360’a çıkmıştı. İkinci oyun, orijinalinden daha geniş ve farklı bir dünyaya sahip olacak. Ayrıca battle royale modu da bulunacak.

 

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı