HABER

State Of Decay 2 PC Betası Devam Ediyor

Zombi oyununa erken giriş yapabilirsiniz.

Microsoft’un beklenen zombi oyunu State of Decay 2, bu ayın sonuna doğru Xbox One ve PC’ye çıkış yapacak. Ancak bazı oyuncular çıkış zamanını beklemek zorunda değiller. Geliştirici Undead Labs, oyunun teknik betasına giriş yapabilmeniz için kayıt sayfasını açtı.

Kapalı betalarda olduğu gibi, bu betada alan sınırlı. Herkes kayıt olabilir ancak sadece seçilen oyuncular giriş yapabilirler. Xbox One tarafı doldu ancak PC oyuncuları için hâlâ şans var. Her iki platformdan betaya giriş yapabilmeniz için Xbox Live hesabı gerekiyor.

Zombi hayatta kalma oyunu State of Decay 2, 22 Mayıs’ta PC ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyun hem fiziksel hem de dijital olarak piyasaya sürülecek. Standard ve Ultimate sürümleri satışta olacak. Ultimate sürümü, State of Decay: Year One Survival Edition’ın ücretsiz bir Xbox One kopyasını içeriyor. Bu sürümden alan oyuncular, 18 Mayıs’ta oyuna erken erişim yapabilecekler. Ayrıca Microsoft, oyunun bir kopyasını içermese de Collector’s Edition’ı oyunculara sunuyor.

State of Decay 2, Microsoft’un bu yıl beklenen özel başlıklarından biri. Oyun çıkış yaptığı gün Xbox One’ın Game Pass hizmetine eklenecek.

State Of Decay 2 PC Betası Devam Ediyor
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı