HABER

Star Wars: Battlefront’un Sezon Geçişi Ücretsiz Dağıtılıyor

Battlefront 2’nin çıkışından önce sezon geçişini elde ederek tüm içeriğin tadını çıkarın!

Devam oyununun çıkışına çok az bir süre kala Star Wars: Battlefront’un sezon geçişi (season pass) kısa bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Resmi bir promosyon henüz Electronic Arts tarafından ilan edilmedi ancak üç farklı oyun platformunda şu anda DLC paketlerini barındıran sezon geçişi ücretsiz olarak indirilebilir.

Ücretsiz dağıtılan sezon geçişi şu anda PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden sunulmaktadır. Xbox One kullanıcısıysanız ne yazık ki sezonluk geçişi almak için Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyacınız var. PlayStation 4 kullanıcısıysanız PlayStation Plus üyeliğine ihtiyaç duymadan direkt olarak elde edebilirsiniz. Sezon geçişi paketini aşağıdaki bağlantılardan edinebilirsiniz.

PC, Xbox One veya PlayStation 4 platformlarından herhangi birinde oyunu oynuyorsanız ve sezon geçişini elde ettiyseniz, Battlefront için yayınlanan tüm DLC paketlerine sahip olacaksınız. Bu paketler size yeni haritalar, modlar ve Kahraman üniteleri gibi birçok yeni içeriğe ulaşmanızı sağlayacak.

Star Wars: Battlefront II, 17 Kasım’da piyasadaki yerini alacak. Yeni oyunda sezon geçişi mevcut olmayacak yani tüm haritalara, modlara ve karakterlere ücretsiz olarak erişim sağlayabileceksiniz. Buna ek olarak, oyunda bir mikro-işlem (microtransaction) sistemi mevcut olacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı