HABER

Star Wars: Battlefront 2 – Hikaye Fragmanı

Oyunun tek oyunculu modundan bir sahne izleyin.

Electronic Arts, bugün Star Wars: Battlefront 2 ile ilgili yeni bir fragman yayınladı. Bu fragman, oyunun tek oyuncu modunda yer alan bir sahneyi barındırıyor.

Battlefront 2’nin hikaye modu, serinin altıncı ve yedinci bölümleri yani Jedi’nin Dönüşü (Return of the Jedi) ve The Force Awakens’in olayları arasında geçen olayları barındırıyor. İmparator Palpatine yenildi ancak İmparator Muhafızlarının ajanları olan Messenger Droid’ler biçiminde varlığına devam ediyor. Elçiler (messenger), Palpatine’in yüzünde bir hologram taşırlar ve İmparatorluk ve İsyan’ın üyelerini aynı şekilde cezalandırıyorlar.

Elektronic Arts, PlayStation Blog’da paylaştığı yazıya göre “Star Wars: Battlefront 2’nin başlarında Elçiler (Messengers), Iden ve Babası Garrick Versio’ya korkunç talimatlar veriyor.” dendi. “Bu kritik hikaye ile ilgili daha fazla şey göstermek istemiyoruz ancak Iden’in “olağandışı” misyonunun, düşen imparatorun son istekleri ile onu çarpışma rotasına yerleştireceği çok açık gözüküyor.”

Star Wars: Battlefront 2, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 17 Kasım’da piyasaya sürülecek. O tarihten öncesinde Electronic Arts, 6 Ekim ile 9 Ekim tarihleri arasında bir beta hazırlayacak. Bu beta herkese açık olacak ancak oyunu ön sipariş verenler bu betaya 2 gün önce yani 4 Ekim’de erişim sağlayacaklar. Böylece oyuna ön sipariş verenler iki gün özel betaya erişim sağlayacaklar. Beta tüm platformlar için geçerli olacak ancak PC üzerinde bu oyunu oynayacaksanız buraya tıklayıp sistem gereksinimine bir göz atmanız gerekecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı