HABER

Star Wars: Battlefront 2 Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Battlefront 2’de yeni oynanış stili olacak.

Electronic Arts 2015 yılında, oldukça beklenen otantik Star Wars nişancı oyunu olan Star Wars: Battlefront’u piyasaya sürdü.  Bazı insanlar, içerik eksikliği, tekrarlayan oyun veya bazı aksiyonsuz haritalar nedeniyle oyunu bırakmıştı. Bazıları için ortam Star Wars gibiydi ama oyun bunu uzun vadede sağlamadı.

EA, Battlefront 2 ile daha büyük ve daha iyi bir netice kazanmaya hazırlandı ve Star Wars Celebration panelinden sonra Star Wars: Battlefront 2 panelini başlattı. Bu panelde yeni oyun hakkında sıcak bilgiler verdi.

Panelde, oyun hikayesini gösteren yeni bir fragman yayınlandı. Death Star’ın imhasına tanık olan, Inferno  Squadron adlı seçkin bir fırtına birliğinin lideri olarak oynayacaksınız. Oyunun hikayesi Lucasfilm’den geliyor. Tüm kitaplardaki ve filmlerdeki savaşlar oyunda da gerçekleşecek.

Ekip, oyunun senaryosuna yeni bakış açısı getirmek istedi. Oyun sadece Inferno Squad açısından oynanmayacak. Luke Skywalker ve Kylo Ren dahil (diğer adsız ikonik karakterler) oyunda oynanabilecek.  Dijital & İmtiyaz Direktörü Douglas Reilly ” EA, hayranların yaşadığı olumsuzluklardan farklı olarak Star Wars oyun deneyimini yaratmak için inanılmaz gelişmeler koydu. Star Wars Battlefront II oyuncuların son bölümle ilgili sevdikleri her şeyi sunacak ve Lucasfilm’le ortaklaşa geliştirilen tamamen yeni bir hikaye de dahil olmak üzere, hayranların istediği yeni modları da ekliyor.” dedi.

Motive Studios’un Oyun Direktörü Mark Thompson ” Star Wars’ta daha önce görmediğimiz bir hikayeyi anlatan bir senaryo yaratmak istedik. Oyuncularımıza yepyeni bir bakış açısı kazandıran yeni bir hikaye anlatmamız önemliydi. Oyuncuları imparatorluk güçlerinin elit bir üyesinin botlarıyla birlikte koyarak, diğer taraftan savaşın neye benzediğini görmelerini istedik. ” diyor.

Oyunun öyküsü, dört yıl önce Star Wars Battlefront 2: Inferno Squad, Christina Golden tarafından yazılmış bir kopyası olacak. Oyun karakterleri, onların arka planı ve daha fazlası hakkında yeni bilgiler gelecek. Ana karakter olan Iden Versio, İmparatorlukta bir mirasa sahiptir. Babası bir amiraldir ve Vardos’u İmparatorluk tarafından işgal edilmiş bir gezegen haline getirdi. Kitap 25 Temmuz 2017’de yayınlanacak.

Oyun, çok oyunculu önbölümlerle, orijinal üçlemeyle ve yeni üçlemeyi içeren kısımlarla genişleyecek.  Bu, Darth Maul gibi ikonik karakterlerle oynamak anlamına geliyor.

Oyunun çok oyunculu hali BattleField’e benziyor ancak burada Star Wars sınıflarını içeriyor. Birçok sınıf olduğu için karakterinizin teni ve bağlı olduğu haritaya göre silahları değişecektir. Kahramanınızı kişiselleştirebilir ve onları istediğiniz şekilde yükseltebilirsiniz.

BattleFront 2 Sınıfları

 

İlk oyunun şikayetlerinden biri, DLC’ye kadar uzay savaşları yapılmamasıydı. Şimdi ise çok oyunculu modda önemli bölümler oynanabilecek. Her çağın çeşitli araçlarını ve farklı gemilerini göreceksiniz. Star Wars: Battlefront 2, 17 Kasım 2017’de dünya çapında piyasaya sürülecek. Aşağıda oyunun standart ve deluxe sürümleri için kapak resmi bulunuyor.

BattleFront 2 Standart Kapak

 

BattleFront 2 Deluxe Kapak

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı