HABER

Star Wars: Battlefront 2 Güncellemesi Microtransaction ve Sınırlı Süreli Modu Getirecek

Yeni microtransaction sistemi önümüzdeki hafta gelecek.

Star Wars: Battlefront 2, önümüzdeki hafta yeni bir güncelleme alacak. EA, microtransaction sistemini yine oyuna ekleyecek ancak bu kez yeni ayarlarla gelecek. Güncellemeden sonra gerçek parayla, oyun para birimi olan Kristaller’i satın alabileceksiniz. Bununla birlikte Night on Endor güncellemesi, sınırlı süreli Ewok Hunt modunu getirecek.

Güncellemeyle, oyun içi eşyaları gerçek parayla satın almanızı sağlayan Kristaller geri geliyor. DICE, önceki microtransaction sisteminde yaşadıkları aksilikten sonra yeni sistemde önemli değişiklikler yaptı. Bunlardan ilki, artık Kritaller’lerle sadece kozmetik ürünleri yani karakterinizin görünümü değiştiren ve oyuna etkisi olmayan ürünleri satın alabileceksiniz. Ayrıca güncellemeyle Endor Leia ve Endor Han gibi birkaç yeni kozmetik eklenecek. İsterseniz kozmetik ürünlerini normal oyun içi kredilerle de satın alabilirsiniz.

İkinci olarak, artık Star kartları geri gelmeyecek. Oyun ve ilerleme ile ilgili öğeler, sadece ilerleme sisteminde yer alacak. Microtransaction sistemi, sadece kozmetik ürünlerde uygulanacak.

Güncelleme, oyuncuların Ewoks olarak oynamalarına izin veren ilk oyun modunu sunacak. Ewok Hunt kısa süreli, Stormtoopers takımına karşı Eworks takımını birtakım asimetrik modla destekler. Ewoks’un görevi; Stormtroopers’ı bertaraf etmek ve askerler tahliye edilene kadar saldırıya dayanmaktır. Öldürülen her Stormtrooper, yeni bir Ewok olarak doğacak. DICE bu modun oyundan ne zaman kaldırılacağını henüz söylemedi.

Güncelleme, 18 Nisan’da PS4, Xbox One ve PC’de yayınlanacak. Diğer çeşitli denge iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini de içerecek. Buna ek olarak DICE, Battlefront II’nin Season 2 içeriğini mayıs ayında yayınlayacağını duyurdu. Sezonlar, belirli temalar etrafında dönecek. Stüdyo, Season 2 temasının ne olacağını açıklamadı ancak yaklaşan Solo filmine odaklanması mümkün görünüyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı