HABER

Star Wars: Battlefront 2 Çevrimdışı Co-Op Seçeneği PC için Gelmeyecek

Star Wars: Battlefront 2 Çevrimdışı Co-Op seçeneği ile ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Daha önce duyurulanın aksine yeni yapılan bildiride PlayStation 4 ve Xbox One için aktif olacak Çevrimdışı Co-Op seçeneği, bilgisayar üzerinde ne yazık ki aktif olmayacak.

ALTYAZI SEÇENEKLERİNDEN TÜRKÇE SEÇENEĞİ MEVCUTTUR.

Game Informer’a göre, Xbox Wire üzerinde paylaşılan habere göre çevrimdışı co-op seçeneği yalnızca Xbox One üzerinde destekleyecekmiş. Ancak bu açıklama, daha sonra Xbox One ve PlayStation 4’e özel olduğunu belirtecek şekilde güncellendi. Aslında bu son açıklama bizleri şaşırtmadı, çünkü 2015 yılında çıkışını gerçekleştiren ilk Battlefront oyununda sadece konsollarda olmak üzere çevrimdışı split-screen (Split-Screen: Tek bir TV ya da Monitör üzerinde ortadan ikiye bölünerek sunulan oyun keyfi.) co-op seçeneği mevcuttu ve yeni oyunda da böyle bir beklenti haliyle vardı.

Battlefront 2 bu yılın son çeyreği yani 17 Kasım tarihinde raflarda yerini alacak. İlk oyunu aksine, senaryo kısmında film ile bir bağlantı var. Tabii ki, çok oyunculu kısmı yine mevcut olacak ve bu sefer önemli büyük değişiklikler ve yenilikler yer alacak. Ayrıca, Star Wars’ın orjinalliğinin tamamen yansıtılması hedefleniyor.

GÜNCEL OYUN HABERLERİ İÇİN SİTEMİZİ MUTLAKA TAKİP EDİN!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı