HABER

Square Enix, E3 2018 Konferans Tarihini Açıkladı

Square Enix’in konferans tarihi ve saati burada.

E3 2018’e adım adım yaklaşırken şirketlerin konferans tarihleri de açıklanmaya devam ediyor. Square Enix, bugün konferansının tarihini ve saatini Twitter aracılığıyla duyurdu. Şirket, konferansın 11 Haziran’da saat 20:00’de gerçekleşeceğini açıkladı.

Twitter gönderisinde açıkladığına göre Square Enix, heyecan verecek özel bir video sunumu yapacak. Etkinlik YouTube, Twitch ve Mixer platformlarında yayınlanacak. Square Enix’in hangi oyunları duyuracağı kesin değil ancak, bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan Kingdom Hearts 3’ten detaylar gelebilir.

Japon şirket, bu sıralar Final Fantasy VII’nin remake versiyonu üzerinde çalışıyor. Şimdiye kadar çok az şey paylaşıldı. E3 2018’de bu başlıktan da bilgiler ortaya çıkabilir.

Sony’nin Eylül 2017’de gerçekleştirdiği TGS brifinginde duyulan Left Alive oyunundan da görüntüler gelebilir. Left Alive, bu yıl içerisinde PC ve PS4’e çıkması beklenen bir üçüncü şahıs hayatta kalma – aksiyon nişancı oyunudur. Oyun, Front Mission 5 ve Front Mission Evolved arasında kalan Front Mission evreninde geçiyor. Metal Gear Solid’te çalışan Yoji Shinkawa da, bu projede görev alıyor.

Square Enix ile birlikte Nintendo, Sony, Microsoft, Ubisoft ve Bethesda da E3 2018’de boy gösterecekler. Bu şirketlerin konferans tarihlerini buradaki sayfada görebilirsiniz.

Square Enix, E3 2018 Konferans Tarihini Açıkladı
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı