HABER

Splatoon 2’ye Yeni Bir Silah ve Harita Eklendi

Kelp Dome’a hoşgeldiniz.

Splatoon 2’nin bir sonraki ücretsiz DLC’si çıktı. Nintendo bu DLC’yle oyuna ilk oyundaki bir haritayı ve yeni silah ekledi.

Artık oyuncular Ammo Knights silah dükkanından Heavy Splatling Deco’yu satın alabilirler. Deco, standart Heavy Splatling’in değiştirilmiş versiyonudur. Normal silahla aynı özellikleri taşıyor ancak pırıltılı bir mürekkep tankına sahip. Ayrıca farklı bir alt silah ve donanımla geliyor.

[jaw_gallery gallery=”10930,10931,10932,10933,10934,10935,” lightbox=”1″ ] [jaw_clear]

Heavy Splatling Deco alt silahı oyuncuların harita üzerinde geçici engel oluşturmasını sağlayan Sıçrama Duvarı yapıyor. Ayrıca silaha yakın zamanda Kabarcık Üfleyici de eklendi. Artık oyuncular, bu silahla vurduğunda sahnede üç adet büyük kabarcık oluşturabilecek.

Heavy Splatling Deco’nun yanında Kelp Dome adında yeni bir harita oyuna eklendi. Kelp Dome, ilk Splatoon’un en iyi aşamalarından biri. Haritada ızgaralı yürüyüş yolları ve mürekkepli çimler bulunuyor. Nintendo, bu haritaya bazı yeni katmanlar ekledi. Haritanın görüntülerini üstteki galeriden görebilirsiniz.

Yakında oyuna gelen yeni harita sadece Kelp Dome değil. Nintendo, Nintendo Direct sunumu sırasında bir köprünün altında bulunan Snapper Canal isminde yeni haritayı duyurdu. Bu haritayı diğerlerinden ayıran şey bir nehir tarafından bölünmesi. Oyuncular, bu haritada biraz zorlanacaklar.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı