HABER

Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition, Mayıs’ta PC ve PlayStation 4’e Gelecek

Bir dizi yeni içerik, PC’ye ücretsiz yükseltme olarak gelecek.

Streum On Studio tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunu Space Hulk: Deathwing, Warhammer 40,000 evreninde kuruldu ve geliştirilmiş sürümü, PC’ye sahip herkese ücretsiz yükseltme olarak sunulacak.

Oyun çıkış yaptıktan sonra PS4’e geldiğinde ilk kez konsola çıkmış olacak. Deathwing’in konsol versiyonu, geliştirilmiş sürümünden önce 2017’de çıkmıştı. Geliştirilmiş sürümü, temel oyuna katılan birçok genişleme, yeni içerik ve güncellemeyle gelecek.

İçerisinde yeni sınıf, özelleştirme, yeni düşman türleri ve daha fazlası bulunacak. İşte geliştirilmiş sürümde bulunan yeni özellikler;

Sınıf Özelleştirme: Derin ilerleme sistemi, oyuncuların zırh ve silah skin’leri, parçaları, ikramiyeleri, estetik ve oyun özelleştirme için daha fazla kilidin açılmasını sağlıyor.

Chaplain Sınıfı: Chaplain takımın hayatta kalabilmesini arttırmak için birtakım yeteneklerle gelecek. Xenos’un yakın mücadelesinde onun ordularını öldürme yeteneğinden daha fazlasını verecektir.

Yeni Silahlar: Daha fazla yakın ve mesafe silahları, oyuncuların savaşta takımlarını tahliye etmek için daha fazla seçenek sunuyor.

Yeni Düşman Türleri: Yeni ve eşsiz Genestealer türleri, Space Hulk’ın derinliklerine girmeye cesaret edenlere büyük meydan okuyor.

Özel Görevler: Rastgele hedefler ve düşmanların yeniden doğması yeni bir tekrarlanabilirlik seviyesi getiriyor.

Sınıf Özelleştirmesinin bütün görünümleri tamamen microtransaction sistemi olmaksızın oyun içinden kazanılacak. Yukarıdaki özelliklerin bir kısmı oyunun devam eden desteğinin bir parçası olarak zaten PC’de ücretsiz olarak kullanıma sunuldu.

Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition, 22 Mayıs’ta PC ve PlayStation 4’e gelecek. Oyun, sınırlı bir zaman PS4’e özel olarak görünüyor. Xbox One için ise bir çıkış tarihi verilmedi. Xbox One sürümü gecikmeli olarak gelebilir.

Oyunun Amazon sayfasında Xbox One sürümü listelenmiştir. Çıkış tarihi olarak 31 Aralık 2018 geçiyor. Oyunun web sitesinde ise daha önce Xbox One geçiyordu ancak şu an görünmüyor. Bu da Xbox One versiyonunun iptal edildiği anlamına gelebilir.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı