HABER

Sniper Ghost Warrior 3 Bugün Çıktı

Multiplayer modu daha sonra gelecek.

Sniper Ghost Warrior 3, bugün PC’ye ,PS4’e ve Xbox One’a çıktı. Oyun; serbest dolaşma, parkur, tırmanma ve dağdan inme gibi yeni özellikler içeriyor. Oyunda şuan çok oyunculu modu yok. Sniper Ghost Warrior 3’ün açık dünyasında, oyuncuların deneyim kazanmaları için faaliyetler, görevler ve keşfedilecek birçok yer mevcut.

Geliştiriciler, çok oyunculu modu erteledikleri için oyuncuların oyuna adapte olmalarını sağlayacak birçok şey ekledi. Çok oyunculu modun ertelenmesinin nedeni lansmandan sonra oyunculara tam olarak destek sağlamak.

CI Games, Eurogamer’a yaptığı açıklamada, “CI Oyunları, Sniper Ghost Warrior 3’ün gelişim süreci boyunca iki odak noktamız oldu. Birincisi bugüne dek Sniper Ghost Warrior serisindeki en iddialı oyunumuzda mümkün olan en iyi tek oyuncu deneyimini sunmak. Bu hep hedefimiz olmuştur ve yapmış olduğumuz ve sizinle paylaştığımız işlerden son derece gurur duyuyoruz. İkincisi de, oyun deneyimini zenginleştiren içeriğe odaklanarak, lansmandan sonra düzenli içerik güncellemeleri sağlamaktır. Dolayısıyla, yukarıdaki sebeplerden ötürü, tek oyuncu deneyiminden kaynaklanacak herhangi bir potansiyeli sulandırmamak için (2017 yılının üçüncü çeyreğinde) çok oyunculu güncellemeyi (oyuncularımız için ücretsiz olacak) serbest bırakmayı seçtik.”” dedi.

Sniper Ghost Warrior 3’ü şuan tek oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Çok oyunculu modu, bu yılın sonlarında çıkacaktır.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı