HABER

Skyrim Special Edition, Bu Hafta Sonu Xbox One ve PC’de Ücretsiz Olacak

Skyrim’i henüz oynamadıysanız bu hafta sonu deneme şansına sahip olacaksınız.

Bethesda’nın eleştirmenler tarafından beğeni toplayan açık dünya RPG oyununun Özel Sürümü, ilk kez her iki platformda da ücretsiz olacak. PC’deki kampanya 10 Eylül Pazar günü saat 23:00’te bitecek. Xbox One’da da aynı gün ve saatte sona erecek. Xbox One oyuncuları diğer ücretsiz oyunlarda olduğu gibi bu oyunu oynamak için de Xbox Live Gold üyesi olması gerekiyor.

Ayrıca oyunu satın almak isteyenler sınırlı bir süre için indirimli fiyattan yararlanabilirler. Steam‘de 19 Eylül‘e kadar % 50 indirimle 114,99 TL yerine 57,49 TL fiyatla satılıyor. Xbox One‘da ise 230,75 TL yerine 115,38 TL. Bu indirimli fiyat 18 Eylül’e kadar geçerli.

Skyrim, ilk olarak 2011 yılında PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştı. Geçen sene ekim ayında remastered hâli olan Special Edition PS4, Xbox One ve PC platformlarına çıktı. Bu versiyonu gelişmiş görseller ve oyunun tüm DLC genişlemelerini içeriyor. Nintendo Switch versiyonu bu yılın ilerleyen zamanlarında çıkacak ve Amiibo özelliğini destekleyen açılabilir Legend of Zelda öğeleri olacak.

Skyrim’in VR versiyonu ise 17 Kasım’da çıkacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı