Haberler

Skyrim Bestecisi The Elder Scrolls 6 için Çalışmıyor

Jeremy Soule, en azından şimdilik TES VI’da çalışmadığını söyledi.

Elder Scrolls bestecisi Jeremy Soule, henüz sıradaki oyunun müzikleri üzerinde çalışmıyor. Facebook üzerinden gelen soruları yanıtlayan besteci, Elder Scrolls’a asla sırtını dönmeyeceğini söyledi. Elder Scrolls VI için henüz her şey çok erken. Bu yüzden oyunun müzik aşamasına bile gelinmemiş olabilir.

Soule, ”Bu konuda Bethesda’ya nezaketen bir şey söyleyemesem de asla TES’e sırtımı dönmezdim. Başlığı nereye götürmek istediğine ve katılımımın kendi hayranları açısından yaratıcı bir karar olacağına inanıyorum. Onaylamak gerekirse, şu an için TES VI için çalışmıyorum.” dedi.

Besteci Soule, The Elder Scrolls III: Morrowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion ve The Elder Scrolls V: Skyrim için müzikler besteledi. The Elder Scrolls Online’ın skoruna katkıda bulundu. Bu yüzden bestecinin yeni oyun için çalışmalar yapıp yapmayacağı merak konusuydu.

Soule, Elder Scrolls oyunları dışında Harry Potter oyunları, Guild Wars serisi ve BioWare’in Star Wars: Knights of the Old Republic oyunu için müzikler yaptı. Kasım ayında ise Amazon’un Lord of the Rings dizisi için müzikler yapmak istediğini söylemişti.

Bethesda, E3 2018’de merakla beklenen TES VI duyurusunun ardından tek oyunculu RPG oyunu Starfield’i de duyurdu. Uzun süredir beklenen oyunun çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top