HABER

Şimdi Monster Hunter World’te Devil May Cry Zırhını ve Silahını Alabilirsiniz

Şimdi canavar avcıları, Dante gibi giyinebilirler.

Capcom’un çapraz tanıtım görevlerinden en sonuncusu, eğer PlayStation 4 ve Xbox One’daki nispeten zor olan bir mücadeleden gerekli malzemeleri toplarsanız, Dante olarak oynamanızı sağlıyor.

Resmi Twitter hesabından yeni etkinlik açıklandı. ”Code: Red” etkinliği; Anjanath, Odogaron, Rathalos ve Teostra’yı öldürmenizi isteyen 14 rütbeli Arena görevine bağlı. Onları öldürdüğünüzde, Dante’nin ekipmanını üretmek için kullanılan ve özel bir malzeme olan Red Orb’ları elde edersiniz. Her bir zırh parçası için bir Red Orb’a ihtiyacınız vardır ve hepsini tamamlamanız için yedi adet toplamanız gerekiyor. Tam zırh setinin adı Dante α olarak geçiyor. Silah olarak da onun kılıcı olan Charge Blade’i alırsınız. Etkinlik görevi, 10 Mayıs’a kadar sürecek.

Monster Hunter’da son zamanlarda birkaç kere çapraz etkinlik düzenlendi. Bundan önce Palico’nuzu Mega Man gibi giyindirmek, avcılarınızın Street Fighter karakterleri ve PS4’e özel olan Horizon Zero Dawn’daki Aloy karakteri gibi görünmeleri için özel etkinlik görevleri gelmiştir.

Şimdi Monster Hunter World’te Devil May Cry Zırhını ve Silahını Alabilirsiniz
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı