HABER

Şimdi Hacknet’i Ücretsiz Almak için Acele Edin!

Beğenilen Hackerlık oyunu Hacknet, şimdi Steam’de kısa süreliğine ücretsiz.

Eğer Steam’den ücretsiz oyun arıyorsan, şimdi Hacknet seni mağazada bekliyor. Ancak çok kısa bir süreliğine ücretsiz olduğu için hemen hesabına girip kütüphaneye eklemelisin. Çünkü ücretsiz fırsat, yarın saat 20:00’de sona erecek.

Hacknet, Steam’de oldukça beğenilen bir hackerlık simülatörü. Oyunda, Entropy adındaki bir hack grubuyla sizi bağlayan ve yakın zamanda ölen Bit adındaki bir hackerdan mesaj alıyorsunuz. Bu da, Linux’tan esinlenilmiş arayüzdeki açığı kullanarak çok gizli önemli dosyalara ve mesajlaşmalara erişmek için güvenli dijital alanlara gireceğiniz bir görevi başlatıyor.

Aslında her bir iş, komut satırı aracılığıyla erişilebilen bir dizi hackleme aracını kullanarak çözebileceğiniz bulmacalardır. Esas göreviniz, Bit’in ölümünü araştırmak.

Eğer Hacknet hoşunuza gittiyse, Labyrinths paketini 13,50 TL’ye satın alabilirsiniz. Bu paketle, farklı hack grubuna bağlanıp ayrı bir görev alacaksınız. Labyrinths paketinde, bulmacalara daha fazla çeşitlilik katan ek araçlar bulunuyor. Bu paketteki bulmacalar daha çok karmaşık gelecektir. Bu yüzden, ilk oyundan başlarsanız daha iyi olur.

Şimdi Hacknet’i Ücretsiz Almak için Acele Edin!
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı