Dizi & Film

Shrek ve Çizmeli Kedi Geri Dönüyor

Dreamworks, sevilen animasyon serisini yeniden yapmak için kolları sıvadı.

Universal Pictures, Despicable Me yaratıcısı tarafından yönetilen Shrek serisinin yeniden yapılmasını planlıyor. Karakter yeniden ele alınacak ve serinin ikonik vokal performansları korunacak ancak yeni hikayeler sunacak. Serideki yardımcı karakter olan Çizmeli Kedi de, Shrek karakterleriyle birlikte geri dönecek.

Chris Meledandri, projeyi yönetecek. Meledandri; Mike Myers, Eddie Murphy ve Antonio Banderas’ı geri getirmek istediğini söylüyor. Ana amacının da, Shrek’in masal dünyasını anlatmak için yeni hikayeler bulmak olduğunu belirtti.

Universal’ın ana şirketi Comcast, Dreamworks’ü satın aldığında, bazı endüstri gözlemcileri Meledandri’nin kendisinin yönettiği Illumination Entertainment’a ek olarak Dreamworks’ün başına geçeceğini söylemişlerdi. Meledandri, ”Film yapmak uygulamalı ve yoğun bir iş olduğundan bana gerçekten ikinci bir şirketin yönetme fırsatını vermiyor. Film yapmayı ve sanatçılarla çalışmayı seviyorum. Şirketlerin yönetme sorumluluğunu almak için büyük biri olduğumu düşünmüyorum.” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top