HABER

Shovel Knight: Treasure Trove, PC ve Xbox One’da İndirime Girdi

Ana oyunu ve tüm genişlemeleri içeren Treasure Trove’u şimdi uygun fiyatıyla satın alabilirsiniz.

Retro stili aksiyon platform oyunu Shovel Knight, hemen hemen her modern oyun platformunda çıktı ve geliştirici Yacht Club Games’in açıklamasına göre, 2 milyon kopya sattı. Bunu kutlamak için ana oyunun yanı sıra tüm genişlemeleri içeren ve her platformda bulunan Shovel Knight: Treasure Trove indirime girdi. Treasure Trove şimdi Steam’de % 20 indirime girerek fiyatı 39 TL’den 31,20 TL’ye düştü. Xbox One sahipleri de indirimden yararlanarak Shovel Knight: Treasure Trove‘u 59 TL yerine 47,20 TL ödeyerek satın alabilirler. Steam’deki indirim kampanyası 18 Nisan’da sona erecek. 

Shovel Knight, başlangıçta 2014 yılında çıkış yaptı. Sadece bazı karakterlerin hikâyelerini içeriyordu. O zamandan beri Yacht Club, Plague Knight ve Specter Knight’ı içeren iki tane DLC genişlemesi çıkardı. King Knight’ı içeren üçüncü ve son genişlemenin bu sene Treasure Trove sahipleri için ücretsiz olarak serbest bırakılması bekleniyor. Şövalyelerin her biri, birbirinden oldukça farklı bir şekilde oynamasını sağlayan benzersiz bir dizi hamle ve beceriye sahip.

Daha önce Shovel Knight’ı oynamadıysanız ya da genişlemeyi almak isterseniz şimdi tüm platformlarda satışta. Bir de Shovel Knight Amiibo’su bulunuyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı