HABER

Shazam Filminin Çıkış Tarihi Onaylandı

Film, 2019 yılında gösterime girecek.

DC’nin beklenen süper kahraman filmi Shazam’ın resmi çıkış tarihi açıklandı. Film, 19 Nisan 2019’da gösterime girecek. Kasım 2019’da geleceği onaylanan Aquaman ve Wonder Woman 2 filmleriyle beraber çıkış tarihi açıklanan üçüncü film oldu.

DC, filmi ilk önce 2014 yılında duyurmuştu. Filmin çıkış tarihi konusundaki dedikodular bir süredir dönüp duruyordu. Hatta filmin iptal olduğu söylentisi yayılıp ortalığı karıştırmıştı. Neyse ki artık bir çıkış tarihi var ve sahte söylentiler son buldu.

Sandberg daha önce Shazam’ın DC film evrenindeki diğer filmlerden daha hafif tonda olacağını ima etti. Daha önce Dwayne “The Rock” Johnson’ın Shazam’ın düşmanı Black Adam rolünde olacağı duyurulmuştu ancak daha sonra filmde yer almayacağı doğrulandı. Ama filmin bir parçasında karşımıza çıkacak.

Shazam ilk kez 1939 yılında Captain Marvel adıyla tanınmıştı. Captain Marvel ismi Marvel’a aitti ancak 1971 yılında DC tarafından satın alındı ve ismi değiştirildi. Shazam! isimli aksiyon-macera, çocuk programı ilk olarak 70’lerin ortasında yayınlandı. 1981’de ise animasyon olarak devam etti.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı