HABER

Shadow of War Geliştiricileri Silah ve Donanımları Ayrıntılı Şekilde Gösterdi

 Middle-Earth: Shadow of War, 2015’in efsanevi ünvana sahip olan Shadow of Mordor’un gerçek bir varisi olarak şekilleniyor.

Geçen hafta, oyuncuların düşmanlarına sinsice yaklaşırken kullanabilecekleri yırtıcı beceriler gösterilmişti. Bugün, IGN oyunun silahlarına ve donanımlarına bir göz attı. Aşağıdaki videoya bakınca oyunda gerçekten büyük yenilikler görülüyor.

Shadow of Mordor’da ekipman ciddi birşey değildi ancak rünlerle zengin silahlar alınabilirdi. Talion şimdi, yeni silahları, zırhları ve rünleri kendi güç halkasına yerleştirebilir. Sadece bu değil, aynı zamanda silahları güçlendirme konusundaki güçlük kavramı da farklı bir şekilde geri döndü. Şimdi her silah görevlerle birlikte açılacak ve istediğiniz zaman güçlendirebileceksiniz.

 

Dikkat ettiğimiz başka birşey ise düşmanların artık sadece Uruk-hai olmaması. Talion’u, aynı zamanda komutanlardan biri olan Troll ile savaşırken de görüyoruz. Ayrıca Nazgul’un boss olarak görüneceğini de biliyoruz.

Ayrıca rütbede tırmanma mekaniği çok heyecan verici görünüyor. Umarız bu yükseltmeler oyunu kolaylaştırmaz. Çünkü Shadow of Mordor, daha üst seviyelere ulaştıkça oynanışı zevksizleşiyor.

Eğer Shadow of War’ı merak ediyorsanız aşağıdaki 16 dakikalık oynanışa göz atın.

Oyun,  22 Ağustos 2017‘de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı