HABER

Sevimli Kediciklerle Dolu Nintendo Switch Oyunu Duyuruldu

Purrfect.

Sevimli kedi temalı oyun, Mineko’s Night Market’in Nintendo Switch’e geleceği duyuruldu. Bu oyun kedili olduğu kadar daha çok keşif ve üretmeye odaklı. Geliştirici ekip Meowza Games, yakın zamanda attığı tweetiyle bu duyuruyu yaptı. Oyunun ne zaman geleceği açıklanmadı ancak bu sonbaharda PC, Mac ve Switch’e gelmesi bekleniyor.

https://twitter.com/MinekosMarket/status/994744703424774144

Mineko’s Night Market’te yeni şeyler üretebilir, arkadaşlık edebilir ve birçok kediyle arkadaşlık kurabilirsiniz. Oyunda Mineko ve onun dev kedi arkadaşı Abe ile oynayacaksınız. Mineko, Mount Fugu Adası’na taşındıktan sonra birlikte kaynak ve üretim için birtakım nesneler toplayacak, pazarda birşeyler satacak, mini oyunlar oynayacak ve çok sayıda kediyle arkadaş olacaksınız. Oyunun dünyası, keşif ve üretimin yanı sıra Japon halk kültürünü ve değerlerini barındırıyor. Bunun yanı sıra arkadaşlık ve gelenekler hakkındaki hikâyesine de tanık olacaksınız.

Mineko’s Night Market’i beklerken, Switch’e ağustos ayında gelecek olan Monster Hunter Generations Ultimate için hazırlanın. Ek olarak, bu hafta Nintendo Switch’e çıkacak oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı