Haberler

Sekiro: Shadows Die Twice’ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı

FromSoftware’ın heyecanla beklenen oyunu Sekiro: Shadows Die Twice’tan çıkış fragmanı geldi. Video, baş karakterin yeteneklerinin yanı sıra ne tür düşmanlarla karşılaşacağını gösteriyor.

Videoda, iki ucu da yanan tomruğu boynuzlarında taşıyan dev bir boğayla savaştığı görülüyor. Fragmanın geri kalanında, insanlarla mücadele ediyor. Bu sırada düşmanın attığı oklarla ölüyor ve yeniden ayağa kalkıyor. Geri kalan kısımda akrobatik hareketlerle düşmanlarına yaklaşıp onları öldürdüğü sahneler giriyor. Ayrıca buzlu dağlar, yıkılmış kaleler gibi farklı ortamlar gösteriliyor. Sonunda, yeti benzeri bir yaratıkla karşı karşıya geliyor.

Dark Souls ve Bloodborne serileriyle bilinen FromSoftware’dan farklı bir oyun geliyor ancak önceki başlıklardan daha zor, şiddetli ve kanlı olacak. Diğer oyun karakterlerinden farklı olarak, Sekiro’nun sesi olacak ve onun hikayesi daha çok Japon draması içerecek. Bosslar ve minibosslar farklı olduklarından onlardan kaçabilmek veya saldırmak için çeşitli stratejiler gerekecek. Sekiro’nun dünyasının merkezi, diğer alanlarla bağlıdır ve oyunun her bölümüne ulaşabilmek için hızlı seyahate gerek duyulmayacak. Çok oyunculu özelliği olmayacak ve yaklaşmakta olan başlıkta ”pause” işlevi bulunacak. Oyunun istediği sistem özellikleri düşük olduğundan, oynayabilmeniz için üst seviye bir sisteme ihtiyacınız yok. İki sürümle birlikte piyasaya çıkacak.

Sekiro: Shadows Die Twice, 22 Mart tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkacak.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top