HABER

Sea Of Thieves’in Mayıs Güncellemesi Yeni Kozmetik Öğeleri Getiriyor

Oyunun ilk ayını kutlamak için Eye of Reach Sniper Tüfeği veriliyor.

 Rare ‘in geliştirdiği ve Microsoft’un yayınladığı korsancılık oyunu Sea of Thieves, yakın zamanda birinci ayına girdi. Şimdi oyun Mayıs güncellemesiyle birçok öğe ve hata düzeltmesi alıyor. Rare, oyuna yeni kıyafet ve silah çeşitleriyle beraber gemi özelleştirmelerini de getirdi. Ayrıca oyunun birinci ayını kutlamak için sınırlı sayıda kullanılabilir olacak bir silah geldi. 

1.0.6 güncellemesi, sunucu çökmesinin yanı sıra diğer oyuncuların eylemlerini tekrarlayan bir hatayı düzeltiyor. Ayrıca sadece belirli maddeleri stoklayacak satıcılara da değişiklikler getirildi. Executive Admiral, Ruffian Sea Dog, Imperial Sovereign ve Rotten Bilge Rat dahil olmak üzere, yedi yeni kostüm oyuna eklendi.

Ayrıca geminizi yeni bir renge boyamak isterseniz , dört yeni kozmetik seçeneği artık oyunda mevcut. Özelleştirme seçeneklerinin yanında çeşitli silahlar da oyuna eklendi. Yeni sınırlı sayıdaki “Launch Crew” Eye of Reach sniper tüfeği, bir altına satılıyor. Bu silah, oyunun birinci ayına özel olarak oyuna eklendi ve sadece önümüzdeki iki hafta içinde kullanılabilecek.

Güncellemenin platformlara göre boyutları Xbox One’da ve One X’te 2.40 GB, PC’de (Windows 10) ise 2.06 GB.

Sea of Thieves web sitesinde tüm yama notlarını okuyabilirsiniz.

Sea Of Thieves’in Mayıs Güncellemesi Yeni Kozmetik Öğeleri Getiriyor
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı