HABER

Sea of Thieves’in İlk İçerik Güncellemesi Mayıs’ta Geliyor

Sea of Thieves, bu yıl beş güncelleme alacak. Bunlardan ilki olan Hungering Deep, mayıs ayının başlarında gelecek.

Rare, yakın zamanda Sea of Thieves’in ilk içerik güncellemesinin Hungering Deep ismiyle geleceğini duyurdu. Güncellemenin mayıs ayında çıkması planlanıyor. Ayrıca bununla birlikte yazda iki tane daha güncelleme getirmeyi düşünüyorlar. Bu güncellemeler haritanın yeni bir kısmını, yeni bir gemi, yeni düşmanlar, mekanikler ve tabii ki ödüller içerecek.

Diğer üç içerik güncellemesinin 2018’in sonuna doğru çıkması bekleniyor. Düzenli içerik güncellemelerinin yanı sıra oyuncular,  farklı hedefler ve yeni mekanikler içeren haftalık etkinliklere de katılabilecekler.

Mayıs ayının başında Hungering Deep güncellemesi çıktığında, mürettebatın keşfedeceği ve benzersiz bir olayın parçası olarak alt etmesi gereken yeni bir düşmana sahip olacaklar.

Ayrıca maceraya katılan oyunculara yardım edecek yeni mekanikler ve yeni ödüller sunulacak. Sea of Thieves’in Yapımcı Yönetmeni Joe Neate, ”Topluluğumuzu yakından dinliyoruz. Sea of Thieves’i nasıl büyütmeyi planladıklarını duyurmak için istekli olduklarını biliyorum. Biz topluluğumuzun geri bildirimleri ile oyunu büyüteceğiz ve geliştireceğiz.” dedi.

Stüdyo, içerik planlarını yayınladıkları bir videoyla paylaştı.

Güncellemeler Sea of Thieves oyuncularına ücretsiz şekilde sunulacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı