HABER

Samsung WB250F Wi-Fi Akıllı Kamera İncelemesi

Shoot Wow! Share Now! sloganıyla karşılıyor bizi.

Eğer uygun fiyatlı ve de yüksek performanslı bir fotoğraf makinesi arıyorsanız işte burada!

Yaklaşık bir buçuk yıldır kullanıyorum bu kamerayı. Bu zamana kadar birçok fotoğraf ve video çektim. Hepsinde de yanıltmadı.

Özelliklerine gelecek olursak;

FullHD çözünürlüğü desteklemekte. Ayrıca kameranın 3 önemli özelliği bulunmakta. Bunlar 18x 24mm Optical Zoom lensi, Wi-Fi bağlantısı sayesinde direkt paylaşım ve 3 inçlik Hybrid dokunmatik ekran. Ayarlardan AutoShare’i açtıktan sonra Direct Link tuşu sayesinde Wi-Fi’ya bağlanıp ister akıllı telefonunuzla isterseniz de sosyal medyada fotoğraf veya videolarınızı paylaşabilirsiniz.

Fotoğraf veya videoya gelerek MENU kısmına tıkladığınızda karşınıza Paylaş (Wi-Fi) yazısı çıkacaktır. Oraya da tıkladığınızda fotoğraf veya videoyu Facebook, Picasa, SkyDrive,AllShare Play’de paylaşabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir e-postaya da yollayabilirsiniz.

Paketin içinden adaptör ve USB kablosu, pili, askısı ve kullanım klavuzu çıkıyor.

İsteğe bağlı olarak çantasını, A/V kablosunu, pil şarj cihazını, hafıza kartını,hafıza kartı veya bellek kartı adaptörünü alabilirsiniz.

Samsung Smart Camera WB250F

Kamera yaklaşık 14,2 Megapiksel.

Önünde deklanşör düğmesi, flaş açma düğmesi, flaş, çalıştırma düğmesi, mikrofon, dahili anten, AF- yardımcı ışığı (zamanlayıcı lambası), mercek, USB ve A/V bağlantı noktası, pil bölmesi kapağı, tripod bağlantısı, DIRECT LINK düğmesi, yakınlaştırma düğmesi, mod düğmesi, hoparlör, Video kayıt düğmesi, durum lambası, geri düğmesi, kayış için kuş gözü, gezinti/tamam düğmesi, sil düğmesi, oynatma düğmesi, menü düğmesi ve ekranı bulunuyor.

İçerisinde pozlama türlerinden Diyafram öncelikli pozlama, Deklanşör öncelikli pozlama ve manuel bulunuyor. Fotoğraf düzenleme modu ve manzara, makro,hareket dondurma, art arda çekim ve siluet gibi sahne türleri mevcut.

 

Bu kamerayla çekilen fotoğraflar;

[jaw_gallery gallery=”1637,1638,1636,1634,” lightbox=”1″ ] [jaw_clear]

Ürünün beyaz, kırmızı, gri ve kobalt siyahı renk seçenekleri de bulunuyor.

 

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı