Haberler

Rocksteady’nin Yeni Oyunu Superman Değil

Yeni Superman oyunu söylentileri Rocksteady tarafından reddedildi.

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady, uzun süredir dolaşan yeni Superman söylentilerine cevap verdi. Gelecek hafta düzenlenecek olan Oyun Ödülleri töreninde 10’dan fazla oyun duyurusu yapılacak. Bu haberin ardından duyurulacak oyunlardan birinin yeni Superman oyunu olduğu yönünde spekülasyonlar ortaya çıkmıştı. Stüdyonun oyun yönetmeni Sefton Hill, Twitter’dan spekülasyonlara karşı net bir cevap verdi.

”Oyun stüdyomuzda hala oyunumuz üzerinde çalışmaya devam ediyoruz ve bazı eksikleri mevcut. Bu yüzden, Rocksteadygames’ten şu sıralar oyun duyurusu beklemeyin. Gösterime hazır olduğunda ise sizlere bunu sunacağız. Spoiler: Oyunumuz Superman değil!”

Bu açıklama, sadece bu sıralarda yeni bir Superman oyununun olmadığını belirtiyor. Bu durum, ileride yeni Superman başlığı gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Bu yılın başlarında Rocksteady, bir iş ilanı paylaşmıştı ve AAA oyunu üzerinde çalışıldığını ortaya koyuyordu. İlanda dikkat çeken detaydan biri ise, oyunun gelecek nesil platformlara çıkış yapacak olması.

Rocksteady, DC ile ortak ancak rakibi Marvel’ın Crystal Dynamics ve Eidos Montreal’den gelen yeni bir Avengers oyununa sahip. Avengers 4’ün yönetmenleri Joe ve Anthony Russo’nun Oyun Ödülleri’ne katılacakları doğrulandı. Buna bağlı olarak, Avengers projesiyle ilgili yeni haberler ya da yaklaşan Avengers 4 filminden fragman gelebilir.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top