HABER

Rise of the Tomb Raider’ın Xbox One X Oynanış Videosu

Xbox One X’in gücünü ortaya koyabilecek mi?

20 yılı aşkın süredir oyun dünyasında yer edinmeyi başaran Tomb Raider efsanesinin son üyesi Rise of the Tomb Raider, tüm zamanların en güçlü oyun konsolu olarak adlandırılan Xbox One X üzerinde ki performansı biz değerli oyuncular için GameSpot tarafından paylaşıldı.

2015 yılında ilk olarak Xbox One için piyasaya sürülen Rise of the Tomb Raider, çıkışından yaklaşık 1 yıl sonra PlayStation 4 için piyasadaki yerini almıştı. PlayStation 4 Pro’nun da çıkışı gerçekleştikten sonra grafikleri ve performansı arttırılacak şekilde güncelleme almıştı.

Şimdi ise Kasım ayında piyasaya sürülecek ve gerçek 4K çözünürlük ile bizlere sunulacak olan Rise of the Tomb Raider’ın videosunu görüyoruz. Tabii ki video 1080p60FPS olarak karşımıza çıkıyor bu durumda tam anlamıyla grafikleri görebilmemiz mümkün değil fakat bu haliyle bile Xbox One X’in gücünü ortaya koymaya yetmiş gözüküyor. Oldukça akıcı ve grafiksel anlamda ileri seviyeye taşındığını söylememiz mümkün.

Son olarak Xbox One X, 7 Kasım 2017 tarihinde piyasadaki yerini alacak ve özel bir sürümü olan Project Scorpion Edition da yine ülkemizde satışa sunulacak. Şunu da hatırlatalım; standart Xbox One konsolunuz için satın aldığınız oyunların tamamı Xbox One X üzerinde çalışır durumda olacak. Tabii ki gerçek 4K çözünürlük veya iyileştirilmiş grafikleri görebilmeniz için oyunun yapımcıları tarafından Xbox One X için bir yama yayınlanmış olması gerekecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı