Haberler

Respawn Yeni Star Wars Oyununu Duyurmaya Hazırlanıyor

Star Wars: Jedi Fallen Order’ın detayları, 13 Nisan’daki Star Wars Celebration etkinliğinde duyurulacak. Bu büyük etkinliğin öncesinde, sosyal medya hesabından logosu ve teaser paylaşıldı.

Yeni logoda JEDI kelimesine ağırlık veriliyor. Oyuncular Jedi Fallen Order’da genç Jedi Padawan’ı oynayacaklar. EA Star Wars Twitter hesabından ”Don’t Stand Out.” yazısıyla birlikte ışın kılıcının bulunduğu bir teaser görüntü paylaşıldı.

Bu, kalan Jedi’ların gizlendiği hikayeye bir referans olabilir. İmparatorun gücünü birleştirdiği ve birkaç Jedi’ı avladığı için karanlık bir zamana hazırlandığı söyleniyor. Kahramanla ilgili başka bilgi bulunmuyor. Bu yüzden oyunun hikayesi destanın ana hikayesine nasıl bağlanacak bilinmiyor.

Amy Hennig, Star Wars projesinin iptalinden sonra EA’den ayrılmıştı. Daha sonra açık dünyada geçen yeni bir Star Wars oyunu duyurulmuştu ancak EA, bu projeyi de rafa kaldırmıştı.

Respawn sadece bu oyun üzerinde çalışmıyor. Sürpriz bir şekilde piyasaya sürdüğü yeni battle royale oyunu Apex Legends var.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top