HABER

Resident Evil Filminin Starı Milla Jovovich, Monster Hunter Filminde Oynayacak

Filmin çekimi eylül ayında başlayacak.

Capcom’un popüler franchise ‘i Monster Hunter serisine dayanan bir film şu an yolda. Film hakkında ayrıntılar yakın zamanda geldi. Filmin yönetmeni, Resident Evil serisinin de yönetmeni olan Paul W.S. Anderson olacak. Ünlü oyuncu Milla Jovovich’in Monster Hunter filminde oynayacağı doğrulandı. Yönetmen Anderson ile evli olan Milla Jovovich, tüm Resident Evil filmlerinde oynamıştı.

Bildirilenlere göre, Monster Hunter filmi eylül ayında başlayacak ve 60 milyon dolarlık bir bütçeyle hazırlanacak. Ayrıca Resident Evil’ın yapımında çalışan Alman yapım şirketi Constantin, Monster Hunter filminin de arkasında olacak. Film, Güney Afrika’nın Cape Town şehrinde ve çevresinde çekilecek.

Constantin’in patronu Martim Moszkowicz, yaptığı açıklamada Monster Hunter filminin tıpkı Resident Evil filmleri gibi mükemmel olacağını söyledi. Yönetmen Paul W.S. Anderson’ın güzel filmler ortaya çıkardığını ve ona çok güvendiğini belirtti. Ayrıca Monster Hunter’ın, Resident Evil gibi seri halinde olması için planları olduğunu söyledi. Yönetmen Anderson da filmin çok cazip olduğunu düşünüyor.

Altı Resident Evil filmi, 10 yıldan fazla bir sürede küresel çapta 1.2 milyar dolardan fazla kazandı. Bu yüzden Constantin, Monster Hunter filmiyle bunu tekrar başarmak istiyor. Oyun şirketi Capcom, yakın zamanda açıkladığı kazanç raporunda Monster Hunter: World’ün bu zamana kadarki en başarılı oyunlardan biri olduğunu söylemişti. Capcom, son oyunun 8 milyon adet kopya sattığını söylemişti.

Yapım şirketi Constantin, şu an Resident Evil’ın reboot’u üzerinde çalışıyor. Bunun bir film veya dizi olacağı yönünde kesin bir açıklama yapılmadı. Yönetmen Anderson, altı Resident Evil filminde yer almıştı ancak bu projede bulunmayacak.

Monster Hunter filmi hakkında tüm bilinenler şimdilik bu kadar. Başka kimin oynayacağı veya ne zaman çıkacağı hakkında herhangi bir detay paylaşılmadı. İleriki zamanlarda daha fazla bilgi gelecektir.

Resident Evil Filminin Starı Milla Jovovich, Monster Hunter Filminde Oynayacak
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı