Haberler

Resident Evil 2 Remake’te Leon ve Claire’ın Klasik Kıyafetleri Ücretsiz

Leon ve Claire, yine klasik kostümleriyle karşınıza çıkacak.

Capcom, 2019’un başında gelecek olan klasik hayatta kalma korku oyunu Resident Evil 2 remake versiyonunda hayranlar için küçük bir sürpriz yapacak. Şirket, Leon ve Claire’ın klasik kostümlerinin oyunda ücretsiz olarak yer alacağını söyledi.

Leon’un Klasik Polis Kostümü ve Claire’ın Klasik Ceket Kostümü, tüm oyuncular için geçerli olacak. Ancak Claire’ın kostümü, orijinal kostümden biraz farklı gelecek.

Oyunun Deluxe ve Collector’s Edition versiyonlarında özel kostümler bulunacak. Claire için Military ve Elza Walker kostümleri, Leon için Arklay Sheriff kostümü gelecek. Ayrıca her ikisi için Noir kostümü de yer alacak. Bunların hepsi, birkaç farklı özelliğe sahip olan Deluxe ve Collector’s Edition versiyonlarıyla gelecek. Deluxe’te özel bir tabanca ve ek müzik seçenekleri bulunurken, Collector’s Edition’da tüm bunlarla birlikte bazı fiziksel eşyalar yer alıyor. Bunlar; 30 cm boyunda bir Leon heykeli, sanat kitabı ve RPD onarım planları.

Resident Evil 2 remake, 25 Ocak 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Bu yeniden yapım, orijinal oyuna sadık kalmaya çalışıyor. Kontroller ve kamera, klasik Resident Evil oyunlarına benziyor.

Resident Evil 2 Remake’te Leon ve Claire’ın Klasik Kıyafetleri Ücretsiz
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top