Haberler

Resident Evil 2 Remake Demosu Çok Yakında Geliyor

25 Ocak’ta piyasaya sürülecek olan Capcom’un sevilen korku aksiyon oyunu Resident Evil 2 Remake’in demosu çok yakında geliyor. Demo, yeteneğinizi ve zekânızı test eden zamana karşı bir yarış olacak. Uzun süre oynamayı beklemeyin. Çünkü kısıtlı bir süreniz ve sadece bir şansınız olacak. Demo, 11- 31 Ocak arasında indirilebilecek.

”1-Shot” demosu, PC, PS4 ve Xbox One’da sadece otuz dakika sürecek. Bu süre zarfında birtakım hedefleri tamamlamanız istenecek. Hedefleri zaman tükenmeden tamamlayabilirseniz, Raccoon City’i keşfetme görevini tekrar başlatabilirsiniz. Eğer zombilere denk gelirseniz, zaman bitene kadar takılabilirsiniz. Demoyu tamamladığınızda sonunda yeni ve özel bir fragman izleyeceksiniz. Süreniz dolduğunda demoyu tekrar oynayamazsınız ancak fragmanı istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Orijinal oyununda olduğu gibi tam oyunda Leon S. Kennedy ve Claire Redfield arasında çift bakış açıları olacak. Capcom, yeni korkutma yöntemleri ve daha modern kontrol şeması ekleyerek iddialı projeyi oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca oyunculara klasik kostümlerle birlikte özel görünümler verilecek.

Resident Evil 2 Remake Minimum PC sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT gerekli

İşlemci: Intel Core i5-4460, 2.70GHz ya da AMD FX-6300 ya da üstü)

Bellek: 8 GB RAM

Grafik: NVIDIA GeForce GTX 760 ya da AMD Radeon R7 260x 2GB Video RAM ile

DirectX: Versiyon 11

Önerilen

İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT gerekli)

İşlemci: Intel Core i7-3770 ya da AMD FX-9590 ya da üstü

Bellek: 8 GB RAM

Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060 ya da AMD Radeon RX 480 3GB VRAM ile

DirectX: Versiyon 11

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top