HABER

Red Dead Redemption 2’nin Yeni Fragmanı Bu Hafta Yayınlanacak

Üçüncü fragman, 2 Mayıs’ta geliyor.

Rockstar, 2 Mayıs Çarşamba günü Türkiye saatine göre 18:00’de, merakla beklenen yeni oyunun üçüncü fragmanını yayınlayacağını duyurdu. Tarih, Rockstar’ın hesabından atılan tweet ile doğrulandı. Bu fragman, hem Rockstar’ın sitesinde hem de Youtube kanalında yayınlanacak.

İkinci fragman, 28 Eylül 2017 tarihinde yayınlanmıştı. Bu videoda oyunun hikayesini, karakterin dövüş kısmını ve karakterlerini gösteriyordu. Oyunun ana kahramanı olan Arthur Morgan’a ve Van der Linde çetesine odaklanıyordu. İkinci fragmanı yukarıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Birkaç ertelemeden sonra Red Dead Redemption 2’nin 26 Ekim 2018’de PS4 ve Xbox One’a çıkacağı açıklandı. Geliştirici Rockstar Games’in ana şirketi Take-Two, oyunun ”kesin olarak” tekrar ertelenmeyeceğini söyledi.

CEO Strauss Zelnick, şubat ayında yaptığı kazanç raporu açıklamasında, şirketin tüm odak noktasının her türden en yüksek kalitede eğlence deneyimi sunmak olduğunu, bu yüzden sık sık oyun çıkarmadıklarını belirtti. Şirket, başlıklarını büyük bir çabayla ve dikkatle çıkarmaya özen gösteriyor. Rockstar’ın açıklamasına göre, Red Dead Redemption 2’nin ertelenme sebebi, biraz daha cilaya ihtiyacı olmasıydı. Bu yüzden oyunlarını ”tam olarak” çıkarmak için hayranlardan biraz daha zaman istediler. CEO Strauss Zelnick, 26 Ekim’in uygun bir tarih olduğunu ve oyunu çıkaracakları için heyecan duyduklarını söyledi.

Red Dead Redemption’ın Xbox 360 sürümü, Xbox One X için 4K güncellemesi aldı. Böylece oyunu Xbox One X konsolunuzda daha iyi görsellerle ve çözünürlükle oynayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı