Haberler

Red Dead Redemption 2’nin Yan Uygulaması, PC’yi İşaret Ediyor

Vahşi batı oyununu hem PC’de hem de VR’da oynamak ister miydiniz?

Red Dead Redemption 2, PC’ye gelebilir. Çünkü oyunla beraber gelen yan uygulamanın dosyalarında PC’ye ve VR’a referans veren kodlar ortaya çıktı.

Uygulamanın dosyalarında grafik seçenekleri, geçici kenar yumuşatma, su yansıma çözünürlüğü, gölge ve parçacık kalitesi gibi birtakım ayarlara referans veren kodların gömülü olduğu ortaya çıktı. Hatta bazı dosyalarda ”PcVersion” yazıyor ve bir satırda VR cihazları yer alıyor. Bu kodlar, oyunun PC’ye geleceğinin güçlü bir işareti olabilir. Sadece oyunla etkileşimli şekilde harita ve strateji merkezi olarak kullanılan bir uygulamada bu kadar derin grafik ayarlarının yer alması garip görünüyor.

Rockstar, her zamanki gibi sessizliğini korumaya devam ediyor. Artık hayranların elinde, PC’de vahşi batı oyununu oynayabileceklerini gösteren güçlü nedenler var. Örneğin Grand Theft Auto V, PC’ye gelmeden önce konsollara çıkmıştı. İlk Red Dead Redemption, hayranların taleplerine rağmen PC’ye hiçbir zaman gelmedi ancak ikinci oyunun da gelmeyeceği anlamına gelmez. Bu kod sızıntısı, şimdiye kadar görülen en somut sızıntı.

Satış rekorları kıran Red Dead Redemption 2, şimdi PlayStation 4 ve Xbox One’da mevcut. Ayrıca PlayStation 4 Pro ve Xbox One X’te 4K Ultra HD çözünürlükte oynamaya başlayabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2’nin Yan Uygulaması, PC’yi İşaret Ediyor
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top