HABER

Red Dead Redemption 2’den Yeni Fragman Geldi

Üçüncü fragman nihayet geldi.

Merakla beklenen açık dünya oyunu Red Dead Redemption 2’den yepyeni fragman geldi. Yeni fragmanla oyunun hikâyesine daha kapsamlı şekilde değiniliyor. Rockstar’ın resmi açıklaması:

”1899 yılı, Amerika. Vahşi batı çağının sonu. Avukatlar, o dönemdeki son çetelerin peşinde. Batı Blackwater Kasabası’nda bir soygun başarısız oluyor ve Arthur Morgan ile Van der Linde çetesi, kaçmak zorunda kalıyor. Federal ajanlar ve ödüllü en iyi avcılar onların peşindeyken, çete hayatta kalmak için Amerika’nın yollarında çalmalı ve dövüşmeliler. İç bölünmeler derinleştikçe çeteyi parçalamakla tehdit ettiği için Arthur, artık kendi idealleri ve çetesine bağlılığı konusunda bir seçim yapmalı. Red Dead Redemption 2, modern çağın başlangıcında Amerika’da destansı bir hayat hikâyesi.”

Açıklamaya göre, artık haydutlar için yolun sonu gelmiş görünüyor.

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018’de PS4 ve Xbox One platformlarına çıkacak. Take-Two, birkaç defa ertelenen oyunun artık kesin olarak ertelenmeyeceğini açıkladı.

Hâlâ Red Dead Redemption oynamadıysanız şimdi daha yüksek çözünürlükle ve daha iyi görsellerle Xbox One X’te oynayabilirsiniz. Hazır yeni oyunu da yoldayken Red Dead Redemption deneyimini yaşayın.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı