HABER

Rainbow Six Siege’e Operation Para Bellum ile “Villa” Haritası Geliyor, 2. Sezon’un Detayları

Yepyeni bir harita ile İtalya kırsalında mücadele edeceksiniz.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’e yakında gelecek olan Operation Para Bellum isimli güncellemesiyle ilgili ilk ayrıntıları paylaştı. Güncelleme, oyunun üçüncü yılının ikinci sezonunu başlatacak ve iki yeni operatörle birlikte, bazı yeni özellikler ve oyun üzerindeki iki büyük denge değişikliğini getirecek.

Öncelikle, Echo karakteri güncellemeden sonra önemli bir güçlendirme alacak ve ikinci bir Yokai (drone) elde edecek. Yeni eklenecek Yokai ile birlikte her biri için maksimum şarj değerleri de 3’den 2’ye düşürülecek, vuruşların ardından ise yeniden şarj süresi 20 saniyeye çıkarılacak.

Ubisoft, Echo hakkında, “Bizim asıl amacımız, Echo karakterini bir tur boyunca aktif olmasını sağlamak. Birkaç ay önce Echo’ya ikinci bir Yokai vermeyi kararlaştırmıştık. Amacımız, bir tur boyunca Yokai ile daha fazla risk alması için teşvikte bulunmaktı.”

Diğer operatörler de, ikinci sezonun başlamasıyla birlikte bazı düzeltmeler alacaklar. Güncellemede ayrıca, üç hızlı operatörler “biraz daha” yavaşlatılacak, tek hıza sahip karakterler ise biraz daha hızlı hareket edecekler. Ayrıca, bir tabanca ile hareket etmeye başladığınız zaman “küçük bir artış”la daha hızlı hareket edeceksiniz.

Ubisoft, “Hız ve zırh sisteminin temellerinden birisi, ikisi arasındaki dengeleme eylemidir. Ancak, hızın neredeyse her durumdan zırhtan çok daha önemli olduğunu gördük. Bu dengeyi düzeltmek için hem zırh hem de hız arasındaki farkı azaltıp orta noktaya yaklaştırıyoruz. Bu değişiklikle birlikte, yüksek zırhlı operatörleri daha hareketli hale getirmiş olacağız.”

Son olarak Ubisoft, ikinci sezonda eklenecek olan yeni harita “Villa” ile ilgili bir fragman yayınladı. Yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı