Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in yeni indirilebilir içeriği Burnt Horizon, Avusturalya kökenli iki yeni operatörü ve yine Avusturalya bölgesinde yer alan bir haritayı oyunculara sunacak.

Yeni haritanın ismi ise Outback olacak ve bu haritayla ilgili ilk detay, bir fragmanla oyunculara sunuldu. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.


Oyuna eklenen Outback haritası, fragmanda da gördüğünüz üzere tozlu bir çölün ortasında, izole edilmiş bir alanı gösteriyor. Ve, her yeni indirilebilir içerikte olduğu gibi bu harita da, oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Diğer yandan, oyuna eklenecek olan iki yeni operatörden bir tanesi saldırı sınıfından birisi de savunma sınıfından karşımıza çıkacak. Ve, bu yeni operatörlerin tam olarak nasıl özelliklere sahip olacakları henüz belli değil. Ancak, bu iki yeni operatörün SASR ekibinden eski arkadaş olduğu ve saldırı sınıfındaki operatörün acımasız ve savunma sınıfındakinin de, oldukça kıvrak zekalı olduğu belirtiliyor.

Bu iki yeni operatör, Burnt Horizon paketini satın alan herkese yayınlandıktan hemen sonra sunulacak ve pakete sahip olmayanlar da, bir haftalık erken erişimin ardından karakterlere erişebilmek için oyun-içi para harcayacaklar.

Son olarak, iki yeni operatör ve harita hakkında daha fazla detaya, 17 Şubat’ta Montreal’de düzenlenecek olan Six Invitational turnuvasında oyunculara sunulacak. Ve, bu detaylara Rainbow Six Twitch kanalından takip edebileceksiniz.

Rainbow Six Siege’in Burnt Horizon Genişlemesi İki Operatör ve Bir Harita Getiriyor
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top